Odsjek za pedagogiju

Kontakt

ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 3
10 000 Zagreb

 

Tajništvo

Tina Horvat
Telefon: 01/6120-167
Faks: 01/6156-880
E-mail: pedagogija@ffzg.hr
Broj sobe: C-203

Radno vrijeme tajništva za studente: 10:00 – 14:00h i 13:00 – 15:00h

 

Pročelnik

dr. sc. Zvonimir Komar, doc.
Telefon: 01/6120-165
E-mail: zkomar@ffzg.hr
Broj sobe: C-226

 

Zamjenica pročelnika

dr. sc. Marija Bartulović, doc.
Tel: 01/6120-168
Fax: 01/6156-880
E-mail: mbartulo@ffzg.hr
Broj sobe: C-204

 

Voditeljica doktorskog studija

dr. sc. Vedrana Spajić-Vrkaš, red. prof.
Tel: 01/6120-165
Fax: 01/6156-880
e-mail: vedrana.spajicvrkas@xnet.hr
Broj sobe: C-226

 

ECTS koordinatorica

dr. sc. Ana Širanović, doc.
Tel: 01/6120-211
Fax: 01/6156-880
E-mail: amarkovi@ffzg.hr; mobilnost-ped@ffzg.hr
Broj sobe: C-226a

 

ISVU koordinator

Zoran Horvat, asistent
Tel: 01/6120-211
Fax: 01/6156-880
E-mail: zohorvat@ffzg.hr
Broj sobe: C-226a

 

Knjižničarka

Višnja Novosel, voditeljica Knjižnice
Zbirka za pedagogiju, Zbirka za skandinavistiku, Centar za obrazovanje nastavnika
Tel: 01/4092-270; kućni 2270; p. 5.7. (5. kat)
E-mail: vnovosel@ffzg.hr

 

Web – administratorica

Ružica Jurčević, asistentica
Tel: 01/6120-165
Fax: 01/6156-880
E-mail: rjurcevi@ffzg.hr
Broj sobe: C-226

 

Studentski predstavnici

Preddiplomski studij

Prva godina

Predstavnik: Ruben Elenkov, ruben.elenkov@gmail.com

Zamjenica: Barbara Kiš, barbarakis611@gmail.com

Druga godina

Predstavnica: Maria Azinović, mariaazinovic1@gmail.com

Zamjenik: Josip Biondić, biondic.josip@gmail.com

Treća godina

Predstavnica: Josipa Tojčić, josipatoji@gmail.com

Zamjenica: Nene Musladin, musladinnene0@gmail.com

 

Diplomski studij

Prva godina

Predstavnica: Terezija Gerbus, gerbus.terezija@gmail.com

Zamjenica: Petra Tumbri Taban, petra.tumbri@gmail.com

Druga godina

Predstavnica: Milana Brezac, mbrezac@ffzg.hr

Zamjenica: Josipa Škvorc, josipa.skvorc@live.com